Poznajmy się

Mobi Property to niewielki zespół, który wywodzi się z firmy wnętrzarskiej Max-Fliz. Pracujemy razem, bo wierzymy, że jakość i bezpieczeństwo są równie ważne jak piękno i wygoda.
Korzystamy z bogatego, ponad 30-letniego doświadczenia w branży wnętrzarskiej oraz partnerstwa i współpracy z wybitnymi architektami. Znamy się na funkcjonalnych i pięknych wnętrzach. Przez wiele lat współpracowaliśmy przy aranżacji przestrzeni biznesowych, hotelowych oraz prywatnych domów i mieszkań. To doświadczenie zainspirowało nas do stworzenia własnych rozwiązań. Wiemy, jak zaprojektować miejsce, która będzie odpowiedzią na Twoje potrzeby. Potrafimy docenić dobrą jakość i znaczenie detali.
Inwestycje Mobi Property są kameralne i komfortowe. Koncentrujemy się na wysokim standardzie, a nie ogromnej skali.
Poznaj nas lepiej

Na co możesz liczyć z naszej strony?

  • Wysoką jakość
  • Wiedzę i doświadczenie
  • Terminowość
  • Fachowe doradztwo
  • Wsparcie na każdym etapie zakupu
  • Pomoc w wykończeniu apartamentu
Kolna4

Apartamenty przy Kolnej 4

Mamy w swoim dorobku zrealizowaną inwestycję segmentu premium przy ulicy Kolnej w Krakowie. Zbudowaliśmy tam dwa rodzaje domów w zabudowie bliźniaczej. Dodatkowo, wraz z firmą MAX-FLIZ, mieliśmy swój udział w ich urządzeniu. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi apartamentami przy Kolnej.

Rezydencja w Zawoi

Mamy w swoim portfolio również willa w Zawoi. To wyjątkowe miejsce ucieczki od miejskiego zgiełku. Przestronna i ulokowana w miejscu z niezwykłym widokiem na Babią Górę została wykończona w najwyższym standardzie i ekskluzywnie wyposażona.