Home-Fort

Mieszkania przy Fortecznej charakteryzują się doskonałym projektem. W jednym budynku mieszkalnym znajdują się cztery ekskluzywne apartamenty. Dwa z nich, umiejscowione na piętrze, to mieszkania dwupoziomowe, co pozwala oddzielić strefę dzienną, dostępną także dla gości, od sfery nocnego odpoczynku i prywatności. W mieszkaniach na parterze sfery te oddziela korytarz, dodatkowo do apartamentów przynależą ogródki. Mieszkania są wyposażone w system klimatyzacji.

Inwestycję zaprojektowano tak, by zapewnić użytkownikom wnętrza pełne naturalnego światła. Duże okna otwierają przestrzeń na ciekawą perspektywę – budynek jest ulokowany vis a vis zabytkowego fortu, który został świeżo odrestaurowany.

Apartamenty są doskonale ulokowane. W odległości kilku minut spaceru dotrzesz do sporego, nowocześnie zagospodarowanego Parku Maćka i Doroty. W pobliżu nie brakuje miejskiej infrastruktury – przedszkoli i szkół, także niepublicznych. Do Centrum Handlowego Zakopianka dojedziesz w 5 minut.

Metraż powierzchni użytkowej budynku A oraz B

Lokal na parterze: 57,41m

Lokal na piętrze i poddaszu: 80,08m (dwupoziomowy)

Wykończenie apartamentu

Sam apartament to nie wszystko, chcemy pomóc Ci także w jego wykończeniu. Wspólnie ze znaną krakowską firmą MAX-FLIZ proponujemy Pakiet Premium, który obejmuje:
– możliwość zakupu z 25% rabatem wszystkich produktów w MAX-FLIZ (oferta nie dotyczy artykułów objętych inną promocją);
– doradztwo produktowe i handlowe – projekt wykończenia wnętrz wykonany przez konsultantów MAX-FLIZ.

Prezentowane na stronie wizualizacje zostały w całości wykonane przy użyciu elementów wykończenia i wyposażenia dostępnych w MAX-FLIZ. Oferujemy kompletne wykończenie domów według projektu stworzonego w kontakcie z klientem i dopasowanego do jego potrzeb. Dodatkowo, zawsze istnieje możliwość wykonania dowolnych innych prac wykończeniowych za dodatkową opłatą.

 

Dowiedz się więcej

Wykończenie z pakietem Premium

Poniżej prezentujemy, jak może wyglądać wykończenie apartamentów z naszym pakietem Premium