Nasza propozycja

Wiemy, jak ważny jest dobrze zbudowany i trwały dom. Jednak równie ważne jest jego właściwe wyposażenie. Dlatego bazując na naszym doświadczeniu chcemy zaproponować Ci gotowe rozwiązanie – w pełni zaaranżowane mieszkanie, przygotowane przez naszych specjalistów.

Jak to wygląda? Możesz zobaczyć na własne oczy. Dwupoziomowy apartament na piętrze zostanie w 100% zaaranżowany jako mieszkanie pokazowe i będzie dostępny do oglądnięcia w dogodnym dla Ciebie terminie.

Jeśli jednak masz swój pomysł na wyposażenie wnętrza, nie ma problemu! Tutaj też możemy Ci pomóc. We współpracy ze znaną krakowską firmą wnętrzarską MAX-FLIZ oferujemy PAKIET PREMIUM, dzięki któremu zapewnisz najwyższą jakość wyposażenia mieszkania w konkurencyjnej cenie oraz pomoc doświadczonych specjalistów.

Oferta firmy MAX-FLIZ obejmuje wyposażenie każdego wnętrza, począwszy od łazienki, przez salon, sypialnię, aż po kuchnię. Znajdziesz tu setki produktów najlepszych producentów, ale przede wszystkim marki własne – oświetlenie MAXLIGHT oraz meble MAXLIVING. MAX-FLIZ to prawie 30 lat doświadczenia w urządzaniu mieszkań i doborze najlepszych materiałów.

Pakiet Premium

Pakiet Premium, który proponujemy obejmuje:
– możliwość zakupu z 25% rabatem wszystkich produktów w firmie MAX-FLIZ (oferta nie dotyczy artykułów objętych inną promocją);
– doradztwo produktowe i handlowe – projekt wykończenia wnętrz wykonany przez konsultantów MAX-FLIZ.

Prezentowane na stronie wizualizacje zostały w całości wykonane przy użyciu elementów wykończenia i wyposażenia dostępnych w MAX-FLIZ. Oferujemy kompletne wykończenie domów według projektu stworzonego w kontakcie z klientem i dopasowanego do jego potrzeb. Dodatkowo, zawsze istnieje możliwość wykonania dowolnych innych prac wykończeniowych za dodatkową opłatą.

Propozycja wykończenia

Zachęcamy do zapoznania się z naszą propozycją wykończenia apartamentu.